Kartal Boşanma Avukatı

Günümüzde boşanma davalarını incelediğimizde çok uzun yıllık evliliklerin dahi sonlandığına şahit oluyoruz. Bir yuvanın yıkılması her ne kadar taraflar için üzücü olsa da bazen kişinin sağlığı için en iyi seçenek boşanmak oluyor. Boşanma davası sürecinde bir zorlukla karşılaşmamak ve süreci en az zararla atlatmak için avukat desteği almak doğru oluyor. Kartal boşanma avukatı arayanlar bizlere ulaşabilir ve İzgi Hukuk Bürosu ile çalışabilirler.
Büromuz İstanbul Anadolu Yakası’nda Kartal da dahil birçok bölgede deneyimli kadrosuyla boşanma davalarında taraflara hizmet veriyor. Boşanma davası süreci içinde zorluklar yaşıyorsanız ya da boşanma davası açmaya hazırlanıyorsanız her aşamada bizlere başvurarak danışmanlık ve temsil hizmeti alabilirsiniz.

Kartal Çekişmeli Boşanma Avukatı

Boşanma davaları anlaşmalı olduğunda iki taraf için de genellikle rahat oluyor ve kısa süre içinde tamamlanıyor. Ancak bazı durumlarda çiftlerin anlaşamadığı konular olduğunda ve boşanmayı istemeyen bir taraf olduğunda iş zora gidiyor ve dava süreci bambaşka bir hal alıyor. Bu durumda Kartal çekişmeli boşanma avukatı ile çalışmanız gerekiyor.
Çekişmeli boşanma davaları genellikle çiftlerden birinin hak kaybına uğramasıyla sonuçlanıyor. Taraflar haklarını tam olarak alabilmek için genellikle bir boşanma avukatı ile çalışıyorlar. Böylece dava sürecinde kanıt toplama, çekişmeli boşanma davasını sorunsuz açma gibi süreçlerde hiçbir zorluk yaşanmıyor. Kartal boşanma avukatı arıyorsanız hemen iletişim kanallarımızdan bize yazarak bilgi alabilirsiniz.

Kartal Boşanma Avukatı Fiyatları

Bir boşanma avukatı ile çalışmak istiyorsanız öncelikle ödeyeceğiniz ücreti de merak ediyorsunuz. Boşanma avukatında iki farklı hizmet alabiliyorsunuz. Boşanma davası hakkında soracaklarınız varsa danışmanlık ücreti ödüyorsunuz. Ancak dava açma ve davaya sizi temsilen katılma durumlarında temsil hizmeti alıyorsunuz. Aldığınız desteğe göre Kartal boşanma avukatı fiyatları değişiklik gösteriyor.
Boşanma davalarında danışmanlık hizmetleri genellikle tüm dava türlerinde olduğu gibi sabit oluyor. Ancak boşanma davalarında temsil hizmeti alınacaksa davanın durumu ve seyri dikkate alınıyor. Genellikle uzun davalarda ve zorlu olacak davalarda ücretler daha yüksek oluyor. Net bir fiyat verilmesi için dava dosyasını ve süreci incelememiz gerekiyor. Kartal boşanma avukatı ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşın.

✅ İzgi Hukuk : 2013’den günümüze
✅ Boşanma Avukatı : İzgi Ecem ÇUBUKCUOĞLU GÜRKANLI
✅ ILETİŞİM : + 90 532 405 15 25