Kadıköy Boşanma Avukatı

Boşanma davalarında taraflar her zaman sorunlar yaşayabiliyor. Evliliklerin boşanmayla sona erme oranı her geçen gün artıyor. Toplumumuzda artık çok normal bir süreç haline gelen boşanmada mutlaka bir avukatla çalışmak gerekiyor. Bazı taraflar boşanma davasında avukata gerek duyulmadığını düşünüyor. Kadıköy boşanma avukatı arayanlar İzgi Hukuk Bürosu ile çalışabilir.
Boşanma davaları özellikle anlaşmalı boşanma olmadığında sanılanın aksine çok daha zor ve yorucu davalar oluyor. Özellikle ortada paylaşılacak bir mal veya velayeti istenen bir çocuk varsa süreç çok daha karmaşık hale geliyor. Bu durumda deneyimli bir boşanma avukatından destek almak gerekiyor.

Kadıköy Çekişmeli Boşanma Avukatı

İki taraf da boşanmak istiyorsa, çiftler malları paylaşma konusunda anlaştıysa ve çocuğun olması durumunda velayetin kime verileceğine karar verildiyse anlaşmalı boşanma süreci genellikle sorunsuz geçer ve kısa sürede tamamlanır. Ancak çiftlerden biri sorun çıkartıyorsa veya bir anlaşmazlık söz konusuysa çekişmeli boşanma süreci devreye girer. Bu durumda kadıköy çekişmeli boşanma avukatı ile çalışmak gerekir. Bunu yapmak istiyorsanız hemen bize ulaşın ve boşanma davalarınızda sizlere yardımcı olalım.
Mal paylaşımı, boşanma isteği reddedilmesine rağmen boşanmak isteme veya çocuğun velayetini alma süreçlerinde dava dilekçesini verme ve kanıtları sunma büyük titizlik gerektirir. Bu durumda Kadıköy boşanma avukatı ile çalışmak daha doğru oluyor. Aksi halde boşanma avukatı tutmayan taraf çok büyük hak kayıplarına uğrayabilir ve istediği sonuçları alamayabilir.

Kadıköy Boşanma Avukatı Fiyatları

Kadıköy’de boşanma avukatları genellikle çok yüksek fiyatlarla hizmet veriyorlar. Taraflar kaliteli bir avukattan uygun fiyatlarla destek almak istiyor. İzgi Hukuk Bürosu deneyimli kadrosuyla hem danışmanlık hem de temsil hizmetlerinde büyük kolaylık sağlıyor. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.
Kadıköy boşanma avukatı fiyatları dava durumu ve alınacak hizmete göre değişiyor. Danışmanlık hizmeti alınacaksa danışmanlık hizmeti ücreti ödeyerek bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak dava süreci ile ilgili yardım alacaksanız süreç biraz daha uzun olacaktır. Davanın süreci ve içeriği ücretlerin de değişmesine yol açacaktır. Detaylı bilgi için büromuza uğrayarak bir çayımızı içebilirsiniz.