Hakkımızda

İzgi Hukuk & Danışmanlık Hukuk Büromuz Avukat İzgi Ecem ÇUBUKCUOĞLU GÜRKANLI ve Avukat Tahircan ÇUBUKCUOĞLU tarafından yürütülmektedir. 

Avukat İzgi Ecem ÇUBUKCUOĞLU GÜRKANLI 2013 yılında İstanbul Barosuna kayıt olduktan sonra İzgi Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’ nda faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğumuz ilk günden bu yana hem yurt içi hem de yurt dışındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Bireysel ya da kurumsal tüm müşterilerimize avukatlık, hukuki danışmanlık, arabuluculuk hizmetleri sunuyoruz. Uzmanlık alanlarımızdaki güncel gelişmeleri sürekli takip ederek kurumsal hizmet vermeye odaklanıyoruz.

Her zaman kaliteli hizmet standartlarından yana olarak sonuç odaklı çalışmayı seçiyoruz. Müvekkillerimizin tamamına her zaman etkili ve bilgilendirici bir danışmanlık hizmeti sunmaya odaklanıyoruz.  Tüm davalarınızın hızlı ve en kısa sürede çözümlenmesine odaklanıyoruz. Dava sürecinde alternatif çözüm yollarını da sunmaya çalışıyoruz. Merak ettiğiniz her konuda ve danışmak istediğiniz konularda büromuza ulaşabilirsiniz.

 

Misyonumuz

Misyonumuz her tüm temsil ve danışmanlık görevlerimizde evrensel ahlak ilkelerin, hukuki değerleri ve avukatlık mesleğinin temel ilkelerini yerine getirmektir.  Tüm faaliyetlerimizde karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurmaya ve karşılıklı saygıyı oluşturmaya odaklanıyoruz.

Hukuki uyuşmazlıklarda uzlaşma yollarını da masaya yatırarak en hızlı ve etkili şekilde çözüm üretme yoluna gidiyoruz.  Müşterilerimizin tüm özel bilgilerini kişisel bilgileri ve ticari sırları da dahil olmak üzere kimseyle paylaşmıyoruz. 

Başarı odalı çalışarak sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Hukukun üstünlüğünü ve yargının adil yönetimine saygıyı kabul ederek avukatlık mesleğinin itibarını ve saygınlığını en üst seviyede tutmaya odaklanıyoruz. Bilimsellik, değer yaratma, üretme ve süreklilik ilkeleriyle üstlendiğimiz görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

 

Vizyonumuz

İzgi Hukuk & Danışmanlık olarak temel vizyonumuz Türk adaletine ve Türk hukukuna olan saygının ve inancın artmasına katkıda bulunmaktadır. Tüm müvekkillerimizin hak ve özgürlüklerini profesyonel şekilde savunarak kaliteli hizmet vermeye odaklanıyoruz.

Hukuk alanında yaşanan tüm gelişme ve değişimleri yakından takip ederek ifa ettiğimiz görevde çağdaş, atılımcı ve başarılı bir vizyonla adaletin gerçekleşmesi için çalışıyoruz. Avukatlık mesleğinin saygınlığını korumaya ve toplum nezdinde itibarını attırmaya odaklanıyoruz.

Bireysel ve kurumsal müvekkillerimizi hukukun üstünlüğü ve adalet ilkesi kapsamında en etkili şekilde savunmaya odaklanıyoruz.  Ulusal ve uluslararası tüm gelişmeleri yakından takip eden bir avukatlık bürosu olarak hukuk çerçevesinde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.